top of page

DOVOLENÁ NA JACHTE

PLAVBA NA JACHTE A JEJ VÝHODY

Na jachte je možné navštíviť miesta, kam sa dá inak len veľmi ťažko dostať. Môžete byť celú dovolenku mimo obývaných oblastí alebo môžete navštíviť pekné mestá a prístavy plné turistov. Každý deň objavíte nové nepoznané miesta, zátoky, úkazy prírody, alebo malebné mestečká. Najkrajšie kúpanie je z paluby jachty, v priezračnej vode. Každý deň môžete byť v inej zátoke, na inom ostrove, na inej pláži. Množstvo zážitkov na jachte prevyšuje zážitky z dovolenky v hoteli na jednom mieste.

​CHORVÁTSKO

CHORVÁTSKO

PLAVBY V CHORVATSKU

Můžete si vybrat plavbu buď odZadaru po Split, nebo plavbu od Splitu po Dubrovnik. V rámci plaveb jsou návštěvy ostrovů například: Vrgada, Žut, Národní park Kornati, Šolta, Vis, Biševo, Lastovo, Korčula, Hvar, Brač, Mljet, až po město Dubrovnik.

TALIANSKO

TALIANSKO - SARDÍNIA

PLAVBA NA SARDÍNII

Vyplávame z mesta Olbia. Navštívime okolité ostrovy od La Maddalena až po Korziku a známe mesto Bonifacio.

MALTA

MALTA

town-malta
Malta
krásna pláž

Na brehoch Malty sa nachádzajú niektoré z najznámejších pláží a atrakcií v Stredozemnom mori. Od dokonalej modrej lagúny a zálivu Golden Bay cez úžasné morské jaskyne Hatta a záliv Mellieha, až po ostrovy Comino a Gozo. Malta má pre každého niečo.

Malta má bohatou a různorodou historii, přičemž důkazy o lidském osídlení sahají až do roku 5900 před naším letopočtem. Ostrov byl v průběhu staletí ovládán různými říšemi. Každá z kultur zanechala svoji stopu v architektuře a tradicích Malty.

Užijte si plavání, šnorchlování a potápění v křišťálově čistých vodách. Pocítíte svobodu a vzrušení na otevřeném moři. Zažijte úžasné scenérie jeskyní přímo z paluby jachty.  Můžete navštívit historická místa a Národní Aquapark.

PLAVBA NA MALTE

Vyplávame z mesta Valleta, oboplávame celú Maltu a cestou navštívime blízke ostrovy: Gozo, Comino, zátoky a pláže Blue Lagune, Golden Bay.

GRÉCKO

GRÉCKO - MYKONOS

Grécko Mikonos
Grécko jachty
Řecko Mikonos

Pri dovolenke na jachte  v okolí ostrova Zakinthos sa snúbi kombinácia relaxu a dobrodružstva. Kúpanie v azúrových zátokách či potápanie pod hladinou prenikavo tyrkysovo modrej vody, ponúkajú nezabudnuteľné zážitky pre milovníkov mora.

Pláže řeckých ostrovů ve vás zanechají pocit luxusu a pohody. Ať už se chcete opalovat, plavat v průzračných vodách nebo si užívat procházek úzkými uličkami městeček, zážitky na Mykonosu a Zakynthosu jsou nezapomenutelné.

A keď zapadne slnko, nočná zábava na Mykonose necháva svojou živosťou a energiou stopy v srdci každého, kto túži po nezabudnuteľnom dobrodružstve pod hviezdami.

PLAVBY PO GRÉCKYCH OSTROVOCH

Ponúkame dve samostatné plavby do dvoch destinácií. Z Atén smerom na ostrov Mykonos. A druhá destinácia je z ostrova Lefkada po Zakyntos. 

FRANCÚZSKO

FRANCIE - KORZIKA

krásna pláž
Bonifacio
Bonifacio

Korzika je raj pre milovníkov jachtingu, s jeho nádhernými prístavmi a priezračne čistými modrými vodami, ktoré vás zaručene očaria. Aké vzrušujúce je plaviť sa jachtou v okolí tejto malebnej destinácie a objavovať skryté zátoky.

Okrem jachtingu môžete na Korzike objaviť množstvo úchvatných atrakcií, ako sú majestátne skalné útesy Calanques de Piana alebo úžasné historické mesto Bonifacio, najstaršie na Korzike. Je atraktívne svojou polohou na útese.

Ak ste gurmán, nezabudnite ochutnať jedinečnú korsickú kuchyňu, ktorá kombinuje prvotriedne morské plody, lahodné syry a vynikajúce mäsové pokrmy. Vaše očakávania rozhodne nebudú sklamané!

PLAVBA NA KORZIKE

Vyplávame z mesta Ajaccio, oboplávame južnú časť Korziky až po mesto Porto-Vecchio. Navštívime neďaleké zaujímavé ostrovy.

ŠPANIELSKO

ŠPANIELSKO - BALEÁRSKE OSTROVY

Palma-de-mallorca
Ibiza
tapas

Baleárske ostrovy sú skvelým miestom na plavbu jachtou. Môžete si najskôr užiť plavbu v tyrkysovej vode, objavovať krásne zátoky a vidieť romantické západy slnka. Navštívime Malorku, Menorku a svetoznámu Ibizu a Formenteru.

Ostrovy ponúkajú širokú škálu atrakcií pre všetky vekové kategórie. Môžete navštíviť impozantné historické pamiatky, relaxovať na nádherných plážach alebo sa ponoriť do pulzujúceho nočného života na rôznych miestach Ibizy, alebo Mallorky.

Španielska kuchyňa je lahodná a pôsobivá. Môžete ochutnať tradičné jedlá, ako je paella, zarzuela alebo sobrassada, čo je miestna špecialita zo zemiakového pyré s klobásou. Taktiež vetoznámy nápoj Sangria, podávaný s pestrými tapas, vás určite potešia.

PLAVBA PO BALEÁŘSKÝCH OSTROVECH

Nabízíme dvě samostatné plavby do dvou destinací.Obeplaveme celý  ostrov Ibiza a Formentera. Druhá destinace je kolem ostrovů Mallorka a Menorka.

bottom of page