top of page
KATAMARÁN

Ubytovanie:

4 kajuty dvojlôžkové /manželská posteľ/

2 kajuty jednolôžkové

4x kúpeľňa s elektrickým WC, umývadlom a sprchovým kútom

1x vonkajšia sprcha

Domáce zvieratá na jachte nie sú povolené.

Vybavenie: prikrývka vankúš + posteľné prádlo pre každého učastníka plavby, plne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom a rúrou na pečenie,  chladnička s mraziacim boxom a štandardný kuchynský riad.

Katamarán
JEDNOTRUPÁ PLACHETNICA

 

Ubytovanie:

3 kajuty dvojlôžkové /manželská posteľ/

3x kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovým kútom

1x vonkajšia sprcha

Domáce zvieratá na jachte nie sú povolené.

Vybavenie: prikrývka vankúš + posteľné prádlo pre každého učastníka plavby, plne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom a rúrou na pečenie, chladnička s mraziacim boxom a štandardný kuchynský riad.

ČO JE TO DOVOLENKA NA JACHTE S POSÁDKOU?

Prenájom jachty s posádkou spája služby a komfort s veľkou slobodou objavovať najúžasnejšie destinácie sveta bez toho, aby ste museli myslieť na logistiku a davy ľudí. Ak chcete zážitky z pobytu na mori a plážach, súkromie vlastnej jachty, potom je pre vás charter jácht s posádkou určený!

 

EUROPE NAUTIC má spoľahlivú posádku, ktorá má skúsenosti s tým, aby pre vás bola dovolenka nezabudnuteľná na celý život. Sú odborníkmi na miestne oblasti, ktoré navštívite, a postarajú sa o všetko od varenia a upratovania až po plavbu a bezpečnosť. Či už ide o váš prvý výlet na  súkromnej jachte, alebo ste skúsený námorník, môžete sa pohodlne usadiť a relaxovať s vedomím, že vaša skvelá posádka sa postará o vašu pohodu.

​ITINERÁR NA TÝŽDEŇ PLAVBY:

príklad plavby v Chorvátsku

Pobrežie Dalmácie, ktoré sa rozprestiera na východnom pobreží Jadranského mora, je regiónom Chorvátska plným histórie a domovom niektorých z najatraktívnejších turistických destinácií v Európe. So stovkami neobývaných ostrovov roztrúsených medzi letoviskami si ho najlepšie vychutnáte na palube jachty. Keďže existuje veľa možností na prehliadku tejto časti Európy, v závislosti od vášho rozvrhu a preferencií, tento itinerár ponúka výber toho najdôležitejšieho pozdĺž pobrežia strednej a južnej Dalmácie v Chorvátsku.

Prvý deň: Vaše dobrodružstvo sa začína v maríne, neďasleko centra mesta Split. Po prehliadke mesta prejdite po nábreží a nastúpte na svoju jachtu. Privíta vás posádka pohárom prosecca na prípitok, uložíte si veci do kajút a potom budete informovaní o plavidle a bezpečnosti plavby.

Druhý deň: Pri raňajkách na palube jachty budete mať výhľad na kopce ostrova Vis. Je to tichý ostrov, vzdialený od pobrežia, ktorý ponúka pokojné pláže a úchvatné výhľady. Tu si môžete prenajať bicykel, skúter alebo prechádzkou absolvujete prehliadku zaujimavostí na ostrove. Plávanie v čistej vode a návšteva morskej jaskyne vám urobia radosť.

Tretí deň: Návšteva prírodného parku Lastovo je nevšedným zážitkom. Ostrov Lastovo je nedotknutý raj, ktorý ponúka prírodnú krásu a pokoj, čaká na vás nedotknutá príroda, krásne zátoky a čisté more. Ostrov je obklopený peknými plážami a útesmi.

Štvrtý deň: Ostrov Mljet vás taktiež zaujme krásnou prírodou a dobrými miestami na plávanie v zátokách. Časť ostrova je národný park. Mljet je pokrytý hustými borovicovými lesmi, ktoré sú ideálne na prechádzky.

Piaty deň: Korčula je ostrov s bohatou históriou a krásnymi plážami. Prejdite sa po úzkych uličkách v hlavnom meste Korčula Town, kde nájdete historické budovy a katedrálu sv. Marka. Nezabudnite ochutnať miestne víno grk.

Šiesty deň: Ostrov Hvar je známy svojimi slnečnými plážami a živým nočným životom. Prejdite sa po promenáde v meste Hvar, obdivujte historické budovy a užite si malebný výhľad na more a blízke ostrovy.

Siedmy deň: Ostrov Brač s mnohými pozoruhodnými jaskyňami a krasovými útvarmi, vinnou révou a olivovníkmi. Povestný bračský biely kameň poslúžil aj pre stavbu Diokleciánovho paláca v Splite. Nakoniec sa vrátime do maríny v Splite, kde končí plavba.

Ôsmy deň: Posledný deň ráno, po raňajkách okolo 9:00 hodiny sa odubytujeme v prístave Split a vyrazíte na cestu domov.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás na:

info@europenautic.com

bottom of page